Agroturistika v západních ČecháchNavazujeme na kulturní a sociální tradice venkova

Přijeďte a staňte se součástí života na venkově

Pěší turistika, cyklistika, koně, kola, rybolov, sekání dříví nebo krmení hospodářských zvířat. To jsou jen některé z možností, které vám nabízíme v rámci agroturistiky. Máte-li zájem poznat pravý venkovský život a být v blízkém kontaktu s domácími zvířaty, podílet se na hospodářských pracích, jako je krmení a ošetřování zvířat, jež tolik milují děti - navštivte naši rodinnou eko farmu.


Odpočinek a relaxace v přírodě

Na naší farmě můžete strávit příjemný čas relaxací a odpočinkem. Vyčistit si hlavu, zbavit se každodenních starostí a stereotypů. Zvolnit tempo a odpočinout si od pracovních záležitostí.


Krmení a ošetřování hospodářských zvířat

Ani prázdninový pobyt u prarodičů dnes dětem z města nezajistí návrat k přírodě. Vidět živého koně, kravičku, ovci nebo i slepici je tak pro ně velkým zážitkem. U nás si můžete některá zvířátka pohladit i nakrmit a případně po nich i uklidit.


Rybaření

Všem zájemcům zajistíme 24 hodinovou povolenku na chytání ryb v blízkém rybníce.


Jízda na koni

Děti se mohou povozit na koni v areálu naší farmy. Všem zájemcům můžeme dále nabídnout výuku jízdy na koních nebo vyjížďky s profesionálním doprovodem v blízkých Nebanicích.


Sekání dříví

Hlavně muži zřejmě ocení návštěvu našeho „Natur fitness centra“, kde si mohou zocelit svaly sekáním dříví a navíc získat dobrý pocit z dobře vykonané práce, která je vidět.


Pěší a cykloturistika

V blízkém okolí farmy najdete nedotčenou přírodu, hluboké lesy, louky, rybníky a zatopené lomy. Velmi oblíbené jsou cyklotrasy, které kopírují hranici s Německem, dříve to bylo zakázané pásmo. Na kole nebo pěšky můžete také objevovat historické památky jako např. blízký hrad Seeberg, hrad Libá, hrad Cheb a další.

Kde nás nejdeteRádi vás přivítáme na naší farmě

Napište nám

Rychlý kontakt

Telefon: +420 354 423 136
Mobil: +420 777 788 006
Ubytování: +420 777 788 003
Email: info@farmapolna.cz

Adresa

Farma Polná - Antonín Podvalský
Hazlov, Polná 5
352 01, Aš

Ukázat na mapě